Konzultácia

Naše služby

Smart Home Systems

Konzultácia vašich predstáv, nápadov či rôznych žiadostí o vyriešenie špecifickej problematiky je s našim tímom prívetivá, dôveryhodná a najmä s úspešnými želanými výsledkami.

  • Máte na mysli konkrétnu predstavu? Skvelé, môžeme začať s konzultáciou ihneď!

Bez ohľadu nato, s čím do konzultácie prichádzate – či už potrebujete zónové vykurovanie, bezpečnostný alarm, kamerový systém, alebo celkovú výbavu SMART HOME SYSTEMu, je samozrejmosťou potreba rozhovoru, ktorý vás navedie na čo najlepšie riešenie. Predsa len každý z nás máme iný typ domácností a nie každý máme rovnakú predstavu o vašej požiadavke.

Avšak platí pravidlo, že čím komplexnejšie požiadavky ohľadom želaného výsledku máte, tým to je lepšie začať riešiť čím skôr.

  • Pýtate sa, prečo je tomu tak?

Netreba nič podceňovať. Správnu voľbu akéhokoľvek systému treba dôkladne premyslieť a naplánovať v dostatočnom predstihu ešte pred realizáciou.
Vysvetlenie je veľmi jednoduché – ak ešte len staviate váš vysnený dom, máte možnosť prispôsobiť novú elektroinštaláciu na vykurovanie. Tým je vaša možnosť výberu ovládania vykurovania veľmi široká a môžete mať tak na výber z 5-6 rôznych spôsobov. Ak už bývate v existujúcom dome, ktorý si želáte inovovať, no chýba vám spomenutá príprava, na veľké zmeny tu priestor neostáva. Možností budete mať menej – zostanú na výber iba bezdrôtové zariadenia, ktoré zvyčajne fungujú na batérie. Preto by ste prípravu nemali zbytočne odkladať.
SMART HOME riešenia predstavujú dôležitú záležitosť, poďme si ju porovnať napríklad s kúpou nového auta. SMART HOME SYSTEM vám totiž bude na dennej báze slúžiť oveľa dlhšie, ako akékoľvek auto čo vlastníte alebo bude vlastniť. Kvalitné riešenia SMART HOME SYSTEM vám vedia pomôcť zlepšiť vašu domácnosť a tým skrášliť a zjednodušiť váš život ako aj kvalitu života vašich blízkych.
Vďaka informatívnej konzultácii a zaujímavého poradenstva zistíte, aké možnosti existujú pre vás a váš rozpočet, čo dáva a čo nedáva zmysel riešiť, alebo či systém SMART HOME začať riešiť postupne, alebo naraz,… Faktorov, o ktorých sa môžeme rozprávať je naozaj veľa.

Sme tu pre vás!
Pozorne si vypočujeme všetky vaše požiadavky, otázky. Kvalitné odborné poradenstvo vám poskytneme hneď na začiatku spolupráce, v jej priebehu, ako aj na konci počas vášho smart bývania. Môžete sa na nás spoľahnúť bez ohľadu nato, či ešte len začínate riešiť projekt vášho nového domu, stavebné povolanie, či už ste v procese výstavby vášho bývania, alebo v ňom už bývate…
Konzultáciou môžete predísť rôznym neželaným situáciám či komplikáciám pri výbere smart produktov, taktiež sa môžete dozvedieť nové zaujímavé informácie, ktoré vás uistia o ich správnom výbere. Neváhajte nás kontaktovať… Budeme radi za každý váš postreh, názor i prosbu o radu. Budeme sa tešiť na každú správu.

Realizácia

Realizácia samotného SMART HOME SYSTEMu nespočíva len v jeho samotnej montáži. Realizácia smart produktov úzko súvisí s vopred dohodnutou konzultáciou, keďže každý správny SMART HOME SYSTEM je šitý na mieru.

Vďaka informatívnej konzultácii a zaujímavého poradenstva zistíte, aké možnosti realizácie existujú pre vás a váš rozpočet, čo je dobré riešiť a čo nie, alebo či systém SMART HOME začať riešiť postupne, alebo naraz. Faktorov, o ktorých sa môžeme rozprávať je naozaj veľa.

Po zvolení vhodných komponentov celý systém je potrebné najprv dostatočne pripraviť a detailne prispôsobiť požiadavkám klienta – a to bez ohľadu nato, či sa jedná len o malé realizácie (napr. o zónové vykurovanie), alebo o kompletný SMART HOME SYSTEM pozostávajúci z bezpečnostného alarmu, kúrenia, tienenia, osvetlenia a ostatných aspektov.

Na základe našich dlhoročných skúseností vám môžeme potvrdiť, že samotná SMART HOME inštalácia prebieha v rôznych fázach.

Na začiatku realizácie smart produktov zvyčajne riešime sieťové komponenty (rack, lokálna sieť a WiFi). Sieťové prvky všeobecne rozdeľujeme na aktívne a pasívne. Medzi pasívne sieťové prvky patria najmä Ethernet káble. Aktívne prvky sú rôzne Wi-Fi routre, zosilňovače, switche, powerline adaptéry a ďalšie výrobky, ktoré slúžia na vytváranie a obsluhovanie LAN siete. Medzi najnovšie výdobytky sieťových prvkov patria IP kamery, ktoré vám umožnia sledovať vašu smart domácnosť kým ste preč z domu.

Od sieťových komponentov postupujeme na SMART HOME komponenty – to sú inteligentné produkty či prvky, ktoré sa navzájom dopĺňajú, prepájajú a vytvárajú náš inteligentný domov. Vyberieme pre vás tú najlepšiu možnosť SMART HOME komponentov, ich najlepšiu kompatibilitu s požadovanými parametrami pre vaše bývanie.

Následne sa pozrieme na ovládacie komponenty, ktoré vám uľahčia prácu so SMART HOME SYSTEMov. Väčšinou ide o veľmi jednoduché a intuitívne ovládania, ktoré si rýchlo obľúbite. Ovládanie smart produktov je možné pomocou rôznych zariadení ,ale aj prostredníctvom moderných aplikácií priamo z vášho mobilného telefónu. Vďaka ovládacím komponentom získate úplný prehľad a kontrolu nad zariadeniami vo vašej domácnosti nezávisle na tom kde sa nachádzate.

Akonáhle máme tieto fázy splnené, vrhneme sa na záverečný tréning systému. Tu patrí jeho kontrola, automatizácia, dodatočné úpravy podľa vašich špecifických požiadaviek a podobne.

Skutočné čaro v realizácii SMART HOME je o dokonalej súhre všetkých jeho smart komponentov. Všetky komponenty o sebe vedia, rozumejú si a dokážu spolupracovať na základe rôznych dát. Vďaka tejto kooperácii všetko v dome funguje bez kompromisov. Inteligentne a jednoducho. Realizácia SMART HOME zariadení poskytuje širokú flexibilitu pri projektovaní, počas stavby i v budúcnosti meniacim sa požiadavkám ich majiteľov.

Máte záujem o realizáciu s našim vyškoleným tímom? Neváhajte nás kontaktovať! Budeme radi za každý váš názor i prosbu o radu. Tešíme sa na spoluprácu.

Servis

Servis, ako stála služba našej firmy zákazníkovi ponúka opravu, údržbu, aktualizáciu či inštaláciu smart zariadení.

Skutočne inteligentný dom zariadi väčšinu úkonov okolo zabezpečenia, komfortu či úspor samostatne. Pritom nám dodá maximum kontroly a nenaruší naše súkromie – preto je potrebné ho pravidelne kontrolovať, či v prípade potreby i servisovať.

Nič nie je bezúdržbové, veď aj auto je potrebné v určitých intervaloch servisovať. Rovnako to platí aj pre SMART HOME SYSTEM. Niekedy sa stáva, že dodaný SMART HOME SYSTEM je potrebné doladiť v malej úprave, alebo riešiť záležitosti, ktoré buď neboli správne dodané, alebo jeho funkčnosť sa nedala preveriť až do ďalšieho časového obdobia.

Okrem toho sa môžu vyskytnúť aj iné situácie, kvôli ktorým je servis nevyhnutný. Môže sa stať, že určitý smart komponent nie je správne používaný, alebo ho je potrebné z iného dôvodu vymeniť či prenastaviť.

Nemôžeme zabudnúť na fakt, že aj ten najlepší SMART HOME SYSTEM perfektnej výrobnej kvality sa môže nejakým spôsobom pokaziť, či už v rámci bežnej záručnej doby, alebo aj po jeho záruke. Vtedy sa o slovo uchádza servis, ktorý sa snaží danú problematiku najpromptnejšie vyriešiť. Nepodceňujte službu servisu, najmä ak sa vám zdá, že niektoré zariadenia nefungujú tak, ako by mali. Schopnosť monitorovať všetky zariadenia a technológie vo vašej domácnosti v reálnom čase,  je v súčasnej hektickej dobe prakticky neoceniteľná.

S nami to však nie je problém! Náš tím pre vás poskytuje ako záručný, tak aj pozáručný servis. V prepojení s odborným poradenstvom, či informatívnou konzultáciou ste u nás v správnych rukách.

Náš servis je založený na precíznosti, ohľaduplnosti na konkrétnu problematiku, s cieľom dosiahnutia takých výsledkov, aby sme predmet vyriešili tým najlepším a najefektívnejším spôsobom. Prepájame inteligentné zariadenia, aby sme docielili ich vzájomnú efektívnu spoluprácu. SMART HOME SYSTEM väčšinou neslúži jednoúčelovo, ale sa v domácnosti používa opakovane (napr. pohybový senzor sa nevyužije len na osvetlenie, ale aj pre zabezpečenie, vykurovanie, a podobne).

Po vykonaní servisu si naďalej môžete užívať komfort, pohodlie, bezpečie a zároveň šetriť energiu, svoj čas a životné prostredie.

Ak sa chcete dozvedieť viac o servisovaní  inteligentnej domácnosti, radi vám poradíme.

Máte záujem o servis naším vyškoleným tímom? Neváhajte nás kontaktovať a zistite možnosti smart servisu vo vašej domácnosti. Naši odborníci sú vám k dispozícii. Budeme radi za každú správu.

Váš tím SMART HOME SYSTEMS.

Chcem chytrú domácnosť...

S nami je to možné, stačí nás kontaktovať a mi vám poskytneme cenovo dostupné riešenie šité na mieru, profesionálne služby a vysokú spokojnosť.