Užite si výhody inteligentnej domácnosti!

Smart Home Systems

Snívate o inteligentný, automatizovaný dom, čo vám prináša komfort a úsporu nákladov za energiu? Dom čo sám od seba prispôsobuje tienenie, zabezpečí potrebnú teplotu v každej miestnosti, chráni voči živlom aj votrelcom a informuje vás ak to je potrebné?

Splnte si svoje sny, mať to profesionálne spravené a lacno!

S nami je to možné​.

Ak plánujete novostavbu, máme pre vás skvelú správu. Náš systém môže byť inštalovaný do vašej stavby takmer zadarmo. Znie to neuveriteľne, však?

V každej novostavbe sa inštaluje zabezpečovací systém, čo je samozrejme dôležité pre ochranu vášho domova, rodiny a majetku. Ale prečo by ste si nemohli vybrať niečo, čo vám za rovnakú cenu poskytne oveľa viac?

Poskytneme vám nielen zabezpečenie domu, ale dokážeme ho aj automatizovať. Môžete mať inteligentné riadenie kúrenia, osvetlenia, tienenia, bezpečnosti, závlahy a ďalších funkcií… A keďže už máte automatizované kúrenie, vlastne dostávate tento systém úplne zadarmo a ešte aj ušetríte na energiách.

Nepozerajte sa na to len krátkodobo. Z dlhodobého hľadiska vám umožníme nielen ušetriť peniaze, ale aj splniť vaše sny o inteligentnom dome. Nie je to úžasné?

Smart-home-systems-fibaro-installer-image

Bolo by to priveľa peňazí naraz? Máme aj nato riešenie. Nemusíte mať všetko naraz. Systém môžete kedykoľvek rozšíriť. Môžete začať v malom (napr. vykurovanie) a do budúcna rozšíriť svoj systém o ovládanie osvetlenia, elektrických spotrebičov, meranie spotreby elektriny pre celý dom aj pre jednotlivé spotrebiče, kamerový systém, zvukový systém, zavlažovanie, rolety, brány a takmer všetko, čo je pripojené na elektrinu. Naše ponúkané systémy sú modulárne a nevyžadujú drahú elektroinštaláciu ani natiahnutie kilometrov káblov. A všetko je riadené jednou jedinou aplikáciou.

Čo sa týka cien, nemusíte sa obávať vysokých vstupných nákladov. Naše štartovacie zabezpečovacie balíky začínajú už od 499 Eur a za menej ako 1000 eur si môžete poľahky zakúpiť kompletný zabezpečovací systém vrátane ovládania kúrenia, a to aj na diaľku prostredníctvom vášho telefónu, tabletu alebo PC. Navyše, systém je navrhnutý tak, aby ste sa nemuseli trápiť s drahými servisnými poplatkami. Systém dokážete rozšíriť aj sami.

Ak by ste si prajali, aby systém bol nainštalovaný odbornými profesionálmi, neváhajte nás kontaktovať. Stačí len venovať 5 minút vyplneniu formuláru, odoslať ho a my vám poskytneme individuálne riešenie, prispôsobené vašim potrebám a za výhodnú cenu. Sme jediní, ktorí disponujú najširšou ponukou a zaručujú najlepšie ceny.

Vyberte si z našej ponuky:

Inteligentné kúrenie už od

199/s DPH
 • Chcete znížiť ročné náklady na vykurovanie?
 • Prajete si mať doma zvýšený komfort a pohodlie?
 • Tak neváhajte, kliknite na tlačidlo nižšie a pošlite nám vyplnený formulár.
 • Ostatné už nechajte na nás.

Profi kamery už od

299/s DPH
 • Hľadáte vhodný kamerový systém a neviete sa rozhodnúť aké kamery potrebujete?
 • Chceli by ste mať kamery, ktoré podporujú funkciu rozpoznania osoby, auta alebo dokonca tváre?
 • Chceli by ste mať kamerový systém priamo v aplikácií od alarmu?

Chytré zabezpečenie už od

499/s DPH
 • Hľadáte chytrý zabezpečujúci systém, ktorý viete ovládať aj na diaľku a ihneď vás informuje ak sa stane poplašná udalosť?
 • Preferujete mať alarm, ktorý nevyžaduje technika ak chcete zmeniť PIN alebo niektoré nastavenie?

Smart Home Systém už od

999/s DPH
 • Snívate o smart dome, kde všetko je integrované do jednej aplikácie, pomocou ktorého viete ovládať celý dom?
 • Páčilo by sa vám, ak dom automaticky zatvorí žalúzie, vypne svetlá, stiahne teplotu, zamkne dvere a zapne zabezpečujúci systém keď odídete z domu?
 • S nami je to možné.